سه شنبه : ۶ خرداد ۱۳۹۹

خانه» آخرین اخبار» آلومینیوم» بورس فلزات» بورس کالا» سنگ آهن» فولاد » استقبال از مقاطع فولادی، سنگ آهن و آلومینیوم در بورس کالا
تاریخ انتشار شنبه ۱۰ اسفند ۹۲ - ۱۲:۵۵

استقبال از مقاطع فولادی، سنگ آهن و آلومینیوم در بورس کالا

هزار تن انواع مقاطع فولادی، سنگ آهن و آلومینیوم روز چهارشنبه روی تابلوی عرضه بورس کالای ایران رفت که با استقبال ۸۰۲ هزار تنی مشتریان داخلی و خارجی مواجه شدند.

در حالی حدود ۴۲۶ هزار تن انواع مقاطع فولادی، سنگ آهن و آلومینیوم در آخرین روز معاملاتی هفته روی تابلوی عرضه بورس کالای ایران رفت که با استقبال ۸۰۲ هزار تنی مشتریان داخلی و خارجی مواجه شدند و ارزش ۴ هزار میلیارد ریالی را برای تالار داخلی و صادراتی محصولات صنعتی و معدنی ثبت کرد.

تالار صادراتی هم در این روز شاهد معامله ۲۰۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع معادن سنگ آهن گل گهر (۲ و ۴) به قیمت متوسط ۶۵ دلار و ۵۱ سنت بود و سنگ آهن دانه بندی نیز با تقاضای ۴۰۰ هزار تنی مواجه شد.

همچنین شرکت ذوب آهن اصفهان ۱۰۸ هزار و ۹۰۰ تن سبد میلگرد A2-12-25 را به قیمت ۱۶ هزار و ۸۰۰ ریال در تالار محصولات صنعتی و معدنی و ۵۰۶۰ تن سبد میلگرد مخلوط و ۱۳ هزار تن شمش ۱۲۵*۱۲۵ را به فروش رساند.

بر اساس این گزارش؛ روز چهارشنبه شرکت فولاد خوزستان معامله ۸۲ هزار تن شمش بلوم را به قیمت ۱۵ هزار و ۱۵۸ ریال روی تابلوی معاملاتی ثبت کرد. مجتمع فولاد خراسان نیز ۱۰ هزار و ۱۲۰ تن سبد میلگرد A3-14-28 را به قیمت ۱۷ هزار و ۸ ریال به فروش رساند و شرکت فولاد آذربایجان هم ۴۴۰۰ تن سبد میلگرد A3-14-25 را در تالار محصولات صنعتی و معدنی معامله کرد.

در گروه آلومینیوم نیز مجتمع آلومینیوم هرمزگان(هرمزال) در آخرین روز معاملاتی هفته ۱۴۰۰ تن شمش هزارپوندی ۹۹٫۵ و ۶۰۰ تن شمش هزارپوندی ۹۹٫۷ را معامله کرد و شرکت ایرالکو از دیگر تولیدکنندگان محصولات آلومینیومی است که ۲۰۰ تن بیلت ۶۰۶۳-۷ و ۱۰۰ تن بیلت ۶۰۶۳-۸ را دادوستد کرد.

از دیگر محصولاتی که چهارشنبه در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه را تجربه کرد می توان به ۴۰۰ تن انواع کک متالورژی شرکت کک سازی زرند و ۱۰۰ تن انواع شمش طلای معدن موته اشاره کرد. شرکت کک سازی زرند نیز ۴۰۰ تن انواع کک متالوژی را به فروش رساند.

button print grnw20 استقبال از مقاطع فولادی، سنگ آهن و آلومینیوم در بورس کالا