دوشنبه : ۲۵ آذر ۱۳۹۸

خانه» آخرین اخبار» اخبار بورس» بازرگانی» بورس فلزات» فولاد» گزارش ها » عرضه ۵۰ هزار تن تختال فولاد خوزستان در بورس کالا
تاریخ انتشار دوشنبه ۲۰ آبان ۹۲ - ۱۰:۴۱

عرضه ۵۰ هزار تن تختال فولاد خوزستان در بورس کالا

۵۰ هزار تن تختال شرکت فولاد خوزستان امروز در صورت تقاضا روی تابلوی معاملاتی بورس کالا می‌رود. ضمن آن که ۹ هزار تن مس مفتول و کاتد شرکت صنایع ملی مس ایران عرضه را تجربه می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالا، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، شرکت فولاد خوزستان با ۲۰ هزار تن تختال C به قیمت پایه ۱۴ هزار و ۲۵۰ ریال و به صورت سلف در تالار معاملات حضور می‌یابد که در صورت تقاضا ۳۰ هزار تن دیگر به این حجم افزوده می‌شود. شایان ذکر است، شرکت ذوب‌آهن اصفهان نیز در صورت تقاضا، ۱۰ هزار و ۵۶۰ تن سبد میلگرد و تیرآهن را به صورت سلف و به قیمت پایه ۱۶ هزار و ۹۵۰ ریال عرضه می‌کند. از دیگر عرضه‌های فولادی در این روز می‌توان به ۴۴۰۰ تن سبد میلگرد A3-14-25 گروه ملی صنعتی فولاد ایران و ۱۶۵۰ تن سبد میلگرد A3-14-18 شرکت فولاد امیرکبیر خزر اشاره کرد.

در گروه مس، شرکت صنایع ملی مس ایران، در صورت تقاضا با ۴ هزار تن مس مفتول به قیمت پایه ۱۹۹ هزار و ۴۱۳ ریال در تالار محصولات صنعتی و معدنی حضور می‌یابد. این شرکت همچنین، در صورت تقاضا، ۵ هزار تن مس کاتد را به قیمت پایه ۱۹۳ هزار و ۵۴۲ ریال عرضه می‌کند. از دیگر محصولات عرضه شده شرکت صنایع ملی مس ایران در این روز می‌توان به ۳۳ هزار تن انواع مس کم عیار، ۱۴۰ تن سولفور مولیبدن، ۱۰ تن اکسید مس ۸۵ درصد و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها اشاره کرد. علاوه بر این، شرکت دنیای مس کاشان، ۳۰۰ تن مس مفتول را به قیمت پایه ۱۹۹ هزار و ۹۱۳ ریال عرضه می‌کند.

شرکت کک سازی زرند، عرضه ۲۰۰ تن کک متالورژی ۱۴۰-۶۰ و ۲۰۰ تن کک متالورژی ۲۵-۱۵ را تجربه می‌کند.

این گزارش حاکی است، در این روز و در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، در صورت تقاضا، ۲۰ هزار تن انواع قیر شرکت نفت جی و ۲۴ هزار تن انواع قیر شرکت نفت پاسارگاد روی تابلوی عرضه می‌رود. ضمن آن که این تالار شاهد عرضه ۲۴ هزار تن وکیوم باتوم و ۱۲ هزار تن انواع لوب کات است. از دیگر محصولات عرضه شده در این روز می‌توان به ۱۲۸۰ تن انواع مواد پلیمری، ۷۰۰ تن انواع آمونیاک، ۱۰۰ تن پارازایلن و ۱۴۵۰ تن گوگرد گرانوله اشاره کرد.

امروز همچنین در تالار صادراتی، ۱۶۵۰ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت های توان گستران عایق کار، بام گام عایق ارومیه و تولیدی قیر شرق عرضه می‌شود.

button print grnw20 عرضه 50 هزار تن تختال فولاد خوزستان در بورس کالا