یکشنبه : ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

خانه» آخرین اخبار» مس » پیش‌بینی سود ملی مس کاهش یافت
تاریخ انتشار سه شنبه ۳۱ تیر ۹۳ - ۱۴:۰۴

پیش‌بینی سود ملی مس کاهش یافت

download6 پیش‌بینی سود ملی مس کاهش یافت

 شرکت ملی صنایع مس ایران پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ را کاهش داد و مبلغ ۴۵۵ ریال به طور خالص پس از کسر مالیات اعلام کرد.

 شرکت ملی مس در گزارش ۳ ماهه پیش بینی سود هر سهم خود را کاهش داد به طوری که این شرکت پیش بینی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۳ را در بهمن ۹۲ مبلغ ۴۸۱ ریال و در اسفند ۹۳ مبلغ ۴۹۳ ریال اعلام کرده بود ولی مطابق با اطلاعیه جدید این میزان را کاهش داد و پیش بینی سود خود را مبلغ ۴۵۵ ریال اعلام کرد.
شرکت دلایل تغییر اطلاعات پیش بینی سال منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ نسبت به اطلاعیه قبلی را اینگونه عنوان کرده است که پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ بر مبنای برآورد نرخ ۶۷۰۰ دلار جهت هر تن کاتد مسی با نرخ هر دلار ۳۰ هزار ریال جهت فروش محصولات شرکت ارایه شده است.
به گزارش ایسنا، این در حالی است که “فملی” پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۲ را با سرمایه ۱۷ هزار و ۳۶۹ میلیارد ریال در اسفند ۱۳۹۱ (حسابرسی شده) مبلغ ۹۶۰ ریال و با سرمایه ۳۵ هزار میلیارد ریال در خرداد ۱۳۹۲ مبلغ ۴۷۹ ریال ، در تیر ماه ۱۳۹۲ مبلغ ۵۰۲ ریال ، در مهر و آبان سال گذشته مبلغ ۵۵۱ ریال و در دی،بهمن و اسفند نیز مبلغ ۵۰۴ ریال اعلام کرده بود که مطابق با اطلاعات حسابرسی نشده و حسابرسی شده مبلغ ۴۰۵ ریال محقق کرد.
button print grnw20 پیش‌بینی سود ملی مس کاهش یافت