دوشنبه : ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

خانه» آخرین اخبار» سنگ آهن » ایمیدرو ۲۶ میلیون تن دانه بندی و کنسانتره «سنگ آهن» تولید کرد
تاریخ انتشار شنبه ۵ بهمن ۹۲ - ۱۰:۲۱

ایمیدرو ۲۶ میلیون تن دانه بندی و کنسانتره «سنگ آهن» تولید کرد

شرکت های تحت پوشش ایمیدرو طی ۹ ماهه سال ۹۲، بیش از ۲۶ میلیون تن سنگ آهن به صورت دانه بندی و کنسانتره تولید کردند.


به گزارش معدن نیوز دفتر مدیریت تحول اداری و فناوری اطلاعات ایمیدرو اعلام کرد: از ابتدای فروردین تا پایان آذر امسال، ۹ شرکت بزرگ سنگ آهن (چادرملو، گل گهر، مرکزی، سنگان، سیرجان، خاورمیانه، جلال آباد، میشدوان و فلات مرکزی) ۲۶ میلیون و ۵۷ هزار و ۵۸۳ تن سنگ آهن دانه بندی و کنسانتره تولید کردند که در مقایسه با مجموع تولید مشابه سال گذشته (۲۴ میلیون و ۳۶۶ هزار و ۳۲۹ تن)، افزایش ۷ درصدی نشان می دهد.
از این میزان تولید، ۱۷ میلیون و ۹۲۸ هزار و ۷۰۹ تن «کنسانتره سنگ آهن» و ۸ میلیون و ۱۲۸ هزار و ۸۷۴ تن «سنگ آهن دانه بندی» بود.
بنا به این گزارش، شرکت های چادرملو (با تولید ۹ میلیون و ۳۴۹ هزار و ۶۴۲ تن)، گل گهر (با تولید۶ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۹۹۴ تن)، و مرکزی (با تولید ۵ میلیون و ۱۴۴ هزار و ۷۹۴ تن)، به ترتیب بیشترین تولید کنندگان سنگ آهن دانه بندی و کنسانتره طی مدت مذکور بودند.
افزون بر این، شرکت های تحت پوشش ایمیدرو در ماه آذر، ۲ میلیون و ۹۷۳ هزار و ۴۴۳ تن سنگ آهن کنسانتره و دانه بندی تولید کردند که حاکی از افزایش حدود ۱۵ درصدی میزان تولید این محصولات نسبت به تولید مدت مشابه سال ۹۱ (۲ میلیون و ۵۹۰ هزار و ۶۶۶ تن) است.

button print grnw20 ايميدرو 26 ميليون تن دانه بندی و كنسانتره «سنگ آهن» توليد كرد