جمعه : ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

خانه» آخرین اخبار» اخبار بورس» بورس فلزات » بورس کالا پر از تیرآهن و میلگرد
تاریخ انتشار دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۲ - ۱۴:۲۹

بورس کالا پر از تیرآهن و میلگرد

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا امروز یکشنبه شاهد عرضه انواع مس، تیرآهن و میلگرد است.

به گزارش ایرنا، شرکت ذوب آهن اصفهان با ۱۰ هزار تن تیرآهن ۱۴ به قیمت پایه ۱۶ هزار ریال و به صورت سلف در تالار محصولات صنعتی و معدنی حضور می یابد که در صورت تقاضا ۷۰ هزار تن دیگر به این حجم افزوده می شود. این شرکت همچنین در صورت تقاضا، ۱۲ هزار و ۴۵۲ تن سبد تیرآهن ۲۲ را روی تابلوی عرضه می برد.

شرکت صنایع ملی مس ایران، در صورت تقاضا با ۲ هزار تن مس مفتول به قیمت پایه ۱۹۹ هزار و ۴۶۴ ریال در تالار معاملات حضور می یابد. این شرکت همچنین، در صورت تقاضا، ۴۵۰۰ تن مس کاتد را به قیمت پایه ۱۹۳ هزار و ۶۱۴ ریال عرضه می کند.

از دیگر محصولات عرضه شده شرکت صنایع ملی مس ایران در این روز می توان به ۳۳ هزار تن انواع مس کم عیار، ۱۱۰ تن سولفور مولیبدن و ۱۲ تن انواع کنسانتره فلزات گرانبها اشاره کرد. علاوه بر این، شرکت دنیای مس کاشان، ۳۰۰ تن مس مفتول را به قیمت پایه ۱۹۹ هزار و ۹۶۴ ریال عرضه می کند.

شرکت فولاد آذربایجان نیز ۱۱۰۰ تن سبد میلگرد A3-14-25 را عرضه می کند که در صورت استقبال خریداران ۴۴۰۰ تن دیگر به این حجم افزوده می شود.

این گزارش همچنین حاکی است، تالار محصولات کشاورزی شاهد عرضه ۱۰۰ تن ذرت دانه ای اوکراین به قیمت پایه ۷۳۰۰ ریال است. شرکت کشت و صنعت کارون نیز ۲ هزار تن شکرسفید را به صورت سلف و به قیمت ۱۷ هزار ریال راهی تالار معاملات می کند.

گفتنی است، در این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، شرکت پالایش نفت اصفهان ۱۰ هزار تن وکیوم باتوم و ۵ هزار تن لوب کات سنگین را عرضه می کند.

در گروه قیر نیز حدود ۲۴ هزار تن انواع قیر شرکت نفت جی، ۲ هزار تن انواع قیر شرکت بام گام عایق ارومیه و ۷۰۰ تن انواع قیر شرکت همیار جی یزد راهی تالار معاملات می شود.

از دیگر محصولات عرضه شده در تالار مذکور می توان به ۶۱۰ تن انواع مواد پلیمری، ۷۰۰ تن انواع آمونیاک و ۳۰۰ تن بنزن اشاره کرد.

به گزارش بورس کالا، در این روز و در تالار صادراتی، ۵ هزار تن قیر ۶۰۷۰ شرکت کیهان توسعه البرز و یکهزار تن قیر ۶۰۷۰ شرکت توسعه کروس انرژی عرضه می شود.

button print grnw20 بورس کالا پر از تیرآهن و میلگرد