دوشنبه : ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

خانه» آخرین اخبار» ماشین آلات » تاتا موتورز AMT را در خودرو های صنعتی به شما معرفی میکند.
تاریخ انتشار دوشنبه ۲۲ دی ۹۳ - ۱۰:۱۵

تاتا موتورز AMT را در خودرو های صنعتی به شما معرفی میکند.

 

تاتا موتورز تصمیم دارد جعبه دنده ی کاربر خودکار (AMT) را در ماشین آلات صنعتی در تلاش به بهتر کردن کارایی سوخت و تثبیت بازار سهام خود معرفی کند.           راوی پیشارودی مدیر اجرایی وسایل نقلیه ی صنعتی در تاتا موتورز در PTI اظهار داشت:”ما به دنبال ارائه ی تکنولوژی AMT در محصولاتی چون کامیون پریما، وانت زنون XT و خودروی سبک اولترا هستیم. انتظار میرود که این محصولات در سال مالی آینده وارد بازار شوند.”                   مدیران تاتا موتورز میگویند که AMT یک پیشرفت در گیربکس دستی قدیمی است.

ای کی جیندال ، سرپرست مهندسی وسایل نقلیه صنعتی تاتا موتورز گفت:” AMT نسبت به گیربکس دستی کارایی سوخت بهتری دارد و همچنین عمر کلاج را افزایش می دهد که در نتیجه برای مصرف کننده ها به صرفه تر است ، حتی برای راننده ها هم خیلی بهتر است.”

بنابر گزارشات این تولید کننده ی هندی به منظور کاهش هزینه ها، بر روی توسعه ی تکنولوژی بومی فعالیت میکند.             جیندال افزود:” ما می توانستیم این کار را با مصالح وارداتی انجام دهیم اما ما در حال توسعه ی تکنولوژی با تولید کننده ها هستیم بنابراین می توانیم آن. را با هزینه های مقرون به صرفه ارائه دهیم. این شرکت همچنان در حال توسعه ی گاز طبیعی مایع و وسایل نقلیه ی دو گانه سوز است که می تواند هم CNG و هم دیزل را پوشش دهد.                           تاتا موتورز که اخیراشستمین سالگرد ساخت کامیون را در مرکز خدمات جمشید پور جشن گرفت، وسایل حمل و نقل خود را در سراسر خاورمیانه از قبیل امارات متحده ی عربی، عمان، کویت، قطر، عربستان سعودی بحرین و ترکیه به فروش می رساند. وسایل نقلیه ی صنعتی مثل کامیون اعم از ١ تن تا ۴٧ تن و اتوبوس ٢٨ نفره تا ٨١ نفره به فروش رسید.

همچنین این برند به تازگی کامیون پریما را در خاورمیانه ارائه داد، این کامیون و ناوگان ME در ماه می بررسی شدند.

button print grnw20 تاتا موتورز AMT را در خودرو هاي صنعتي به شما معرفي ميكند.