جمعه : ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

خانه» آخرین اخبار» اخبار مهم» فولاد» گزارش ها » تولید فولاد ریلی برای اولین بار درکشور
تاریخ انتشار دوشنبه ۱۸ بهمن ۹۵ - ۱۸:۲۵

تولید فولاد ریلی برای اولین بار درکشور

طراحی و ساخت این نوع فولاد یکسال به طول انجامید و با تولید آن ایران در زمره ۵ تولید کننده برتر فولاد ریلی جهان قرار گرفت .
تولید فولاد ریلی برای اولین بار درکشور
تولید فولاد ریلی برای اولین بار درکشوربه گزارش خبرگزاری صداوسیما ،متخصصان و مهندسان صنعت فولاد درشرکت فولاد آلیازی ایران در یزد موفق شدند برای اولین بار در کشور فولاد ریلی تولید کنند .

مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران گفت: طراحی و ساخت این نوع فولاد یکسال به طول انجامید و با تولید آن ایران در زمره ۵ تولید کننده برتر فولاد ریلی جهان قرار گرفت .

قدیریان افزود: در حال حاضر برای تولید ۱۰۰ هزار تن فولاد ریلی در این شرکت ظرفیت سازی شده است و امسال بر اساس درخواست واحدهای نورد ریل در ذوب آهن اصفهان سه هزارتن از این نوع فولاد تولید و تحویل شده است .

وی گفت:با تولید این نوع فولاد در شرکت فولاد آلیاژی ایران مطابق با استانداردهای روز دنیا هم اکنون علاوه بر تامین نیاز صنایع ریلی کشور زمینه صادرات آن به کشورهای اروپایی نیز صادر شده است .

مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران افزود:با تولید فولاد ریلی که برای ساخت ریل های u33 کاربرد ونقش مهمی در توسعه صنعت ریلی کشور دارد سالانه افزون بر ۳۰ میلیون دلار صرفه جویی ارزی شده است .

button print grnw20 تولید فولاد ریلی برای اولین بار درکشور