دوشنبه : ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

خانه» آخرین اخبار» ماشین آلات » شرکت کانو در امارات متحده باب کت S450 ارائه داد.
تاریخ انتشار دوشنبه ۲۲ دی ۹۳ - ۱۰:۱۸

شرکت کانو در امارات متحده باب کت S450 ارائه داد.

ماشین آلات کانو در نمایشگاهی که به تازگی برگزار شده،از جانشین مدل پر طرفدار S130 ،لودر اسکید استییر SSL)S450) پرده برداری کرد.

نمایندگان باب کت در حین ارائه ی اسکید استیر بیان کردند:” ماشین های S450 با بازخورد مشتریان جهت فراهم کردن نیاز بازار فروش طراحی شده است.”

دانیل مورو، مدیر فروش لوازم یدکی دوسان بنلوکس SA در شرق میانه گفت که این ماشین جدید ارتقاء قابل توجهی داشت. با ارائه ی S450، باب کت تنوع اسکید استییر و لودر زنجیری اش را به روز می کند.

مورو در ادامه افزود:” فعالیت ما بیشتر بنا به خواسته ی مشتری هایمان بوده است و وقتی این ماشین های جدید را توسعه می دادیم، مشتری ها از ما درخواست میدان دید بهتر و راحتی بیشتر داشتند. ارتقایی که روی S450 انجام دادیم، کابین بزرگ تر، میدان دید پانارومای ٣۶٠ درجه و افزایش مقاومت در بین دیگر هم نوعان را شامل مشود.”     تعمیر و نگهداری مداوم و منظم برای عملکرد درست دستگاه بسیار مهم و حیاتی است، به خصوص در این شرایط بی رحم خاور میانه. بر این اساس S450 جدید دسترسی به موتور دستگاه را جهت سهولت در تعمییر و نگهداری بهبود بخشیده است.

او خاطر نشان میکند که البته بعضی از نظافت های روزانه همچنان لازم است.

مورو بیان کرد:” اگر باد زیاد بوزد یا طوفان شن بشود، باید هرروز ماشین را تمییز کنیم. حداقل روزی یکبار لازم است تا فیلتر هوا که یکی از نیاز های اساسی دستگاه است تمیز شود. ما در تلاشیم تا هزینه ی مالکیت را پایین بیاوریم. روغن موتور هر ٢۵٠ ساعت یکبار باید تعویض شود، در حالی که روغن جعبه دنده هر ٢٠٠٠-١٠٠٠ ساعت نیاز به تعویض دارد.”

او در ادامه می گوید: ” این شرکت همچنین در تلاش است سهولت کارکرد SSL را افزایش دهد. وظیفه ی راننده فقط راندن ماشین نیست، ما باید بسیار ساده و بسیار کارآمد و دوستانه کارمان را انجام دهیم.فروش این ماشین در خاورمیانه با فروش آن در بازار اروپا یا آمریکا در تعداد، تفاوت جزئی دارد. ما اینجا در خاورمیانه ملزومات خاصی داریم که با اروپا و حتی شمال آمریکا متفاوت است به خصوص در تنظیمات موتور. اما غیر از آن کل شکل ظاهری و بدنه ی ماشین ها کاملا شبیه بهم هستند. در دبی و ابوظبی دستگاه به زنگ خطر ثانویه نیاز دارد در حالی که در کشورهای دیگر بدان احتیاجی نیست. بنابراین ما ماشین رامطابق با محیط و الزامات خاص آنجا میسازیم. باب کت SSL با انواع گوناگون لوازم می تواند تجهیز شود و رایج ترین نوع آن که در خاورمیانه فروخته میشود شامل باگت ها، چنگال پالت، جاروب، تیغه، قطع کننده و زمین کاو میشود.”

گبی ریم ، مدیر منطقه ای در خاورمیانه و آفریقا میگوید:” این قابل درک است که ٧٠-٨٠ درصد از مشتریان تولید کننده ی ما در خاورمیانه شرکت های ساخت و ساز هستند و بقیه در حرفه ی صنایع مثل محوطه سازی و تأسیسات مدیریتی هستند. در آینده این شرکت قصد دارد تا به طور فعال حضور خود را در منطقه ی خاورمیانه و شمال آفریقا تثبیت کند. باب کت به عنوان یک برند و با شهرت و اعتبار بدست آمده قصد دارد تا در بازار شماره ی یک باشد و حتی شاید بیش از ۵٠ درصد سهم بازار را به خود اختصاص دهد.”

button print grnw20 شركت كانو در امارات متحده باب كت S450 ارائه داد.