سه شنبه : ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

خانه» آخرین اخبار» آلومینیوم» فولاد» مس » عرضه مس، فولاد و آلومینیوم در بورس کالا
تاریخ انتشار یکشنبه ۲۵ آبان ۹۳ - ۱۳:۲۶

عرضه مس، فولاد و آلومینیوم در بورس کالا

انواع مس، مقاطع فولادی و محصولات آلومینیومی امروز یکشنبه در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران عرضه می شود. به گزارش روز یکشنبه ایرنا از بورس کالا، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، در صورت تقاضا، چهار هزار تن مس کاتد شرکت ملی صنایع مس ایران به قیمت پایه ۲۱۲ هزار و ۵۰۶ ریال راهی تالار معاملات می شود.

این شرکت همچنین در صورت تقاضا، ۳۵۰۰ تن مس مفتول را به قیمت پایه ۲۱۹ هزار و ۴۵۸ ریال عرضه می کند. از دیگر محصولات عرضه شده شرکت ملی صنایع مس ایران در این روز می توان به ۳۰ هزار تن انواع مس کم عیار، ۱۰۰ تن سولفور مولیبدن و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها اشاره کرد.

علاوه بر این ۲۷۰ تن مس مفتول شرکت صنایع تولیدی دنیای مس کاشان عرضه را به قیمت پایه ۲۲۰ هزار و هشت ریال تجربه می کند.

در گروه فولاد نیز، شرکت ذوب آهن اصفهان، در صورت تقاضا، با ۱۹ هزار و ۳۳۲ تن میلگرد A3-12-25 به قیمت پایه ۱۶ هزار و ۷۰۰ ریال در تالار معاملات حضور می یابد. این شرکت همچنین چهار هزار تن تیرآهن ۲۴ و چهار هزار تن تیرآهن ۲۷ را روی تابلوی عرضه می برد. علاوه بر این، ۱۲هزار و ۹۸۰ تن سبد میلگرد مخلوط تولیدی فولاد سپید فراب کویر و ۳۳۰۰ تن ورق گرم شرکت نورد و تولید قطعات فولادی راهی تالار مذکور می شود.

در گروه آلومینیوم نیز ۴۰ تن انواع بیلت و ۲۰ تن شمش آلیاژ LM2 شرکت ایرالکو عرضه می شود.

این گزارش همچنین حاکی است، در این روز و در تالار محصولات کشاورزی، ۵۰۰ تن کنجاله آفتابگردان و ۵۰۰ تن کنجاله سویا پرک شرکت سویابین روی تابلوی عرضه می رود. کنجاله سویا پلیت آرژانتین نیز با حجم ۲۰۰ تن عرضه در این روز تجربه می کند. از دیگر عرضه های محصولات کشاورزی می توان به ۵۰۰ تن گندم دروم خوزستان، یکهزار تن گندم دروم کهگیلویه و بویراحمد، ۷۹۹۰ تن خرمای کبکاب بوشهر، ۲۰۰ تن شکر سفید خراسان رضوی، ۲۵۰ تن قند کارخانه بردسیر کرمان و ۲۰۰ برنج وارداتی هندوستان اشاره کرد.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز شاهد عرضه حدود ۴۷ هزار تن انواع قیر، دو هزار تن وکیوم باتوم، هشت هزار تن لوب کات سنگین و ۳۰۰ تن گوگرد کلوخه است. همچنین ۶۱۳۸ انواع مواد پلیمری در این روز عرضه می شود.

براساس این گزارش، در این روز و در مجموع بیش از ۱۶۴ هزار تن انواع کالا راهی بازار فیزیکی بورس کالای ایران می شود.

button print grnw20 عرضه مس، فولاد و آلومینیوم در بورس کالا