جمعه : ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

خانه» آخرین اخبار» اخبار بورس» بورس فلزات» بورس کالا» تحلیل های بازار» فولاد» گزارش ها » قدرت نمایی فولاد مبارکه اصفهان در بورس کالا
تاریخ انتشار سه شنبه ۲۸ آبان ۹۲ - ۱۱:۴۱

قدرت نمایی فولاد مبارکه اصفهان در بورس کالا

شرکت فولاد مبارکه اصفهان امروز با حدود ۴۸ هزار تن انواع تختال A، B و C در تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا حضور پیدا می‌کند. ضمن آن که ۵۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی در تالار صادراتی عرضه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از بورس کالا، در این روز و در تالار محصولات صنعتی و معدنی، شرکت فولاد مبارکه اصفهان ۲۶ هزار تن تختال C را به قیمت پایه ۱۴ هزار و ۳۰۰ ریال و به صورت سلف روی تابلوی عرضه می‌برد. این شرکت همچنین، ۱۵ هزار تن تختال A را به قیمت پایه ۱۴ هزار و ۱۶۰ ریال و به صورت سلف عرضه می‌کند. از دیگر محصول فولاد مبارکه اصفهان که در این روز عرضه می‌شود می‌توان به ۷۵۰۰ تن تختال B اشاره کرد که به صورت سلف و به قیمت پایه ۱۴ هزار و ۲۳۰ ریال راهی تالار معاملات می‌شود.

علاوه بر این، در صورت تقاضا، شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر ۴۴۰۰ تن سبد میلگرد A3-18-25 را به صورت سلف و به قیمت پایه ۱۶ هزار و ۳۵۰ ریال عرضه می‌کند. این شرکت همچنین، ۱۳۲۰ تن سبد میلگرد A3-18-25 را به صورت نقد و به قیمت پایه ۱۷ هزار و ۱۰۰ ریال روی تابلوی عرضه می‌برد.

از دیگر محصولات عرضه شده در تالار محصولات صنعتی و معدنی می‌توان به ۵۵۰۰ تن سبد میلگرد A3-14-25 شرکت فولاد آذربایجان و ۱۶۰ تن سولفور مولیبدن شرکت صنایع ملی مس ایران اشاره کرد.

این گزارش حاکی است، تالار صادراتی نیز شاهد عرضه ۵۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگ آهن میشدوان به قیمت پایه ۷۹ دلار در هر تن است. علاوه بر این، ۴۴۰۰ تن قیر ۶۰۷۰ شرکت های آذردوام یول، آذربام عایق کار، توسعه کروس انرژی و قیران پخش ستاره ایرانیان راهی تالار معاملات صادرتی می‌شود.

امروز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز، در صورت تقاضا، حدود ۲۱ هزار تن انواع مواد پلیمری مجتمع های پتروشیمی، آریاساسول، پلی نار، تبریز، رجال، شازند، مارون، مهر، نوید زرشیمی و شرکت پلیمر کرمانشاه عرضه می‌شود.

در گروه قیر نیز ۲۲ هزار تن انواع قیر شرکت نفت پاسارگاد روی تابلوی عرضه می‌رود و شرکت نفت جی، در صورت تقاضا، با ۲۰ هزار تن انواع قیر در تالار معاملات حضور می‌یابد. شرکت آذربام عایق کار نیز ۲ هزار تن قیر ۸۵۱۰۰ را برای دادوستد راهی تالار معاملات می‌کند.

شرکت پالایش نفت بندرعباس نیز ۱۲ هزار تن وکیوم باتوم را به قیمت پایه ۱۱ هزار و ۳۹ ریال عرضه می‌کند. شرکت نفت تبریز نیز ۲ هزار تن لوب کات سبک و ۲ هزار تن وکیوم باتوم را روی تابلوی عرضه تالار فراورده های نفتی و پتروشیمی می‌برد.

بر اساس این گزارش، تالار محصولات کشاورزی شاهد عرضه ۲۰۰ تن برنج هند به قیمت پایه ۳۶ هزار و ۵۰۰ ریال است. علاوه بر این، ۱۰۰ تن جو دامی آلمان نیز به قیمت پایه ۸۴۵۰ ریال عرضه می‌شود.

button print grnw20 قدرت نمایی فولاد مبارکه اصفهان در بورس کالا