دوشنبه : ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

خانه» آخرین اخبار» ماشین آلات » کامیون های فورد در امارات متحده ی عربی به فروش رفت.
تاریخ انتشار دوشنبه ۲۲ دی ۹۳ - ۱۰:۰۷

کامیون های فورد در امارات متحده ی عربی به فروش رفت.

التایر موتورز در یک هماوری در نمایشگاه pmv که به تازگی در امارات متحده ی عربی برگزار شد، کامیون های فورد را رو نمایی کرد که البته شرکت بیگ فایو هم در آنجا حضور داشت. نمایندگی از مجموعه ی زیادی از ماشین آلات صنعتی سنگین در نمایشگاه پرده برداری کرد. تراکتور١٨۴٣، شاسی دامپینگ ٣۵٣۵D ۴*۶ و همچنین شاسی میکسر از جمله ی آنها بود. کامیون ها در تالار نمایش التایرز در خیابان الاتحاد در معرض نمایش گذاشته خواهند شد و همچنین در ابوظبی در بزرگترین سالن نمایش در مسفا فروخته خواهند شد.
مارتین پنی ،مدیر فروش کل فورد و لینکلن در شرکت التایرز موتورز گفت:” طبق برخی از برآوردها، ماشین آلات صنعتی متوسط و سنگین بخشی است که انتظار می رود شاهد رشد شدیدی باشند. چنانچه در سرمایه گذاری های عظیم انجام شده در پروژه های املاک و زیر ساخت در سراسر امارات متحده ی عربی تعیین شده است. علاوه بر این کامیون های فورد مجموعه ی مارا کامل کرد و مارا قادر خواهد ساخت تا بخش های اضافی صنعت را فراهم کنیم.”
التایرز موتورز ماشین آلات را از شرکت فورد اتوسان در ترکیه تحویل خواهد گرفت.
حیدر ینیگون، مدیر کل فورد اتوسان بیان کرد:” ما بسیار خوشحالیم که با التایرز موتورز برای معرفی کامیون های فورد امارات متحده ی عربی همکاری میکنیم. امارات یکی از با سرعت ترین کشورهای در حال توسعه در خاورمیانه است.”
مشتریان می توانند کامیون های خود را در مرکز ارائه ی خدمات التایر در پارک سرمایه گذاری دبی ، سرویس کنند. بعلاوه در شرایط اضطراری خدمات تلفن فوردکامیون که به تازگی راه اندازی شده ، قابل دسترس همگان است.

button print grnw20 كاميون هاي فورد در امارات متحده ي عربي به فروش رفت.