دوشنبه : ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

خانه» آخرین اخبار» ماشین آلات » ولوو CE بکهوو و گریدرهایش را واگذار میکند.
تاریخ انتشار دوشنبه ۲۲ دی ۹۳ - ۱۰:۲۱

ولوو CE بکهوو و گریدرهایش را واگذار میکند.

شرکت تجهیزات ولوو در جهت بهبود سودآوری اعلام کرد که حمایت موتور گریدر ولوو و لودر های بکهوو را قطع خواهد کرد و این محصول را به شرکت چینی SDLG واگذار می کند.
به علت بخشی از کاهش هزینه کلی مقدماتی در گروه ولوو، این شرکت اعلام کرد توسعه و تولید خط تولید این دو محصول را در آمریکا و اروپا متوقف خواهد کرد. مسئله بسته شدن کارخانه سازنده بکهو ،در روکلا، لهستان از دست دادن شغل را در امارات متحده و برزیل بدنبال خواهد داشت.این تغییر کاهش نیروی کار حدود ١٠٠٠ کارمند را منجر خواهد شد.
سخنگوی کارخانه اظهار داشت:” خط تولید فعلی فناوری پیشرفته و لودر های بکهو ، بلدوزر با اپشن بالا و موتورهای گریدر ولوو نسبتا بخش کوچکی از حق بیمه بازار را پرداخته اند. بلدوزرهای SDLG و موتورهای گریدر در قسمت اعظم ودر حال رشد بازار ،بیشتر در خدمت مشتری هستند. تصمیمات بدنبال بررسی فعالیت این گروه، در تلاش برای انطباق ساختار هزینه و جهت رسیدگی به سودآوری محصولات فعلی ادامه دارد.
سال گذشته کاهش ۴،۴٠٠ کارمند دفتری و مشاور در گروه ولوو وجود داشت و اکتبر سال جاری تعداد اعضای گروه اجرائی از ١٠ تا ١۶ نفر کاهش یافت. ولوو امیدوار است در مقایسه با سال ٢٠١٢ ،به محض تاثیر کامل کاهش هزینه در محل، کاهش هزینه های کلی ساختاری تا ١،٣۴ میلیارد دلار تا سال ٢٠١۶ را داشته باشد.

button print grnw20 ولوو CE بكهوو و گريدرهايش را واگذار ميكند.