سه شنبه : ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

خانه» گزارش پلاتس از سرمایه گذاری ایتالیا و آلمان در ساخت تجهیزات فولادی در ایران
تاریخ انتشار شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶ - ۱۶:۳۷

درباره ما

about درباره ما

سایت پایگاه اطلاع رسانی معدن فلزات و مواد معدنی سایتی خبری و تحلیلی است که به منظور ارائه خدمات به فعالان، تجار و بازرگانان، مصرف کنندگان و تولیدکنندگان محترم در زمینه صنایع فلزی نظیر سنگ آهن، مواد اولیه فولاد، فولاد، آلومینیوم، مس، سرب و روی، قلع، نیکل، فلزات اقلیت، فلزات کمیاب، مواد معدنی فلزی در پنج طبقه بندی موضوعی اصلی شامل خبر، گزارشهای بازار، تحلیلهای بازار، قیمت و مصاحبه به ارائه اطلاعات مورد نیاز فعالان این حوزه می پردازد.

افزایش ارتباطات به واسطه توسعه فضای مجازی پس از پایان دهه ۹۰ سبب شده است تا قریب به اتفاق کلیه فعالیت های خبری و تحلیلی از این فرصت استفاده کنند.

دست اندر کاران وب سایت تلاش می کنند تا کلیه اطلاعات مورد فعالان بخش بازار در پنج بخش فوق الذکر طبقه بندی شود. در بخش اخبار، آخرین اخبار داخلی و خارجی فلزات ارائه می شود. در بخش گزارش ها، مطالب مربوط به بازار نظیر تولید، مصرف، تحولات، روندهای بازار موجود است. در تحلیل های بازار تحلیل قیمتی بازار در گذشته و پیش بینی آن برای آینده ارائه می شود. در بخش قیمت ها، آخرین قیمت های داخلی و جهانی فلزات ارائه می شود. در بخش مصاحبه ها، سعی می شود تا با مصاحبه با فعالان بازار، نقطه نظرات آنها پیرامون صنعت و بازار و تحولات مربوطه بررسی شود.

به منظور استفاده از وب سایت می توانید مشترک سایت شده و از خدمات ما بهره بگیرد. امید است تا تلاش ما در این زمینه پاسخگوی نیازهای اطلاعاتی شما باشد.

button print grnw20 درباره ما