یکشنبه / ۲۴ تیر / ۱۴۰۳ Sunday / 14 July / 2024
×
مشتری محوری و ارزش آفرینی
 • کد نوشته: 1430
 • فروردین 29, 1403
 • بدون دیدگاه
 • خورسندیان در آیین افتتاح ساختمان های جدید شعب فولاد و بورس کالای ایران بانک صنعت و معدن روز دوشنبه بیست و هفتم فروردین ماه در جمع مدیر و کارکنان این شعب حضور یافت.

  وی در این مراسم ضمن تقدیر از اقدام شجاعانه نیروهای مسلح کشور در پاسخ به حمله رژیم اشغالگر قدس به سفارت جمهوری اسلامی ایران در سوریه، اظهار داشت: سفارت هر کشوری بخشی از خاک آن کشور است و طبیعتا هر گونه تجاوز به خاک کشور باید با پاسخ درخور و بازدارنده همراه باشد‌ و امیدواریم که از این پس همواره ثبات و امنیت در میهن اسلامی ما برقرار باشد.

  وی عنوان داشت: افتتاح ساختمان های جدید شعب فولاد و بورس کالای ایران در راستای مشتری محوری و ایجاد یک بستر مناسب و زیرساخت های لازم برای ارائه خدمات مطلوب تر به مشتریان به انجام رسید که البته بدون تلاش جمعی اداره پشتیبانی، شرکت مشاور و پیمانکار این پروژه و مدیریت IT و دیگر بخش های مرتبط در بانک میسر نبود.

  خورسندیان همچنین ضمن قدردانی از تلاش مدیر و کارکنان شعب فولاد و بورس کالای ایران این بانک تصریح کرد: تلاش ما در سطح هیات مدیره و هیات عامل و مدیریت های ستادی در جهت رفع موانع و مشکلات ‌شعب است و لازم است شعب نیز استراتژی های خود را در جهت تحقق اهداف بانک و متناسب با برنامه راهبردی بانک تنظیم و تدوین نموده و منسجم و هدفمند عمل کنند و در مقابل وظیفه ستاد نیز تعامل مناسب و پاسخگویی به موقع به آنان است.

  وی افزود: بحث کمبود نیروی انسانی نقطه مشترک تمامی موارد و معضلات مطرح شده در شعب و بعضا ستاد بانک است که برای رفع این معضل باید مجوزهای استخدامی لازم اخذ شود اما به نظر می‌رسد با گردش ‌شغلی مناسب و افزایش انگیزه و به تبع آن کارایی کارکنان بتوان تا حدودی این مشکل را مرتفع ساخت.

  در این مراسم علیرضا تاجیک مدیر شعبه فولاد و رقیه صادق نیا مدیر شعبه بورس کالای ایران نیز بصورت جداگانه گزارش هایی از عملکرد و اقدامات انجام شده در این شعب را مطرح نمودند.

  شایان ذکر است محل جدید شعبه فولاد در تهران، میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان شهید برادران عبداله زاده نبش کوچه 5 پ 2 و شعبه بورس کالای ایران در تهران، خیابان حافظ شمالی بین خیابان طالقانی و رودسر، روبروی شرکت نفت پلاک453می‌باشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *